Leading Dutch technologies for storing potatoes, onions, garlic and other vegetables

Conveyors

Стаціонарні транспортери тип Р.

Ми пропонуємо як горизонтальні, так і подаючі транспортери. Усі транспортери виробляються на замовлення клієнта. Стаціонарні транспортери є у двох варіантах:

 • горизонтальні із гладкою стрічкою ПВХ,
 • подаючі з лопатками.

Кожен подаючий транспортер у стандартній комплектації обладнаний засипною ємністю із нержавіючої сталі і обклеєний спеціальною піною для бережної роботи із овочами. Опціонально подаючі транспортери можуть комплектуватися регульованим відвантажувальним лотком або згином для виводу товару на горизонтальну подачу. Всі параметри: довжина транспортера, робоча ширина стрічки, висота завантаження, кут нахилу, швидкість руху стрічки, розташування лопаток на стрічці – індивідуально обговорюються з кожним клієнтом під час замовлення. У стандартній комплектації машина виготовлена із високоякісної сталі із застосуванням порошкового фарбування. Всі елементи, що контактують з продуктом, виготовлені із нержавіючої сталі.

Додаткова комплектація:

 • Плавне регулювання швидкості (інвертор).
 • Транспортувальні колеса.
 • Тентове накриття для стрічки.
 • Регульований відвантажувальний лоток.
 • Згин транспортера.
 • Амортизатор падіння продукту.

Легкі мобільні транспортери тип LM.

Транспортери серії PLМ у стандарті обладнані:

 • Стрічка ПВХ з лопатками.
 • Рама з поворотними колесами.
 • Ручна лебідка.

Елемент стандартного обладнання транспортера – це ємність для наповнення, виготовлена зі стійкого до окислення металу. За бажанням транспортери можуть бути обладнані регульованим зсувом або згином конвеєра для горизонтальної подачі продукту. Будь-які розміри: довжина транспортера, ширина стрічки, висота завантаження, висота подачі, кут нахилу, а також такі питання, як швидкість роботи стрічки або система скребків на стрічці, завжди обговорюється з клієнтом. Додатково швидкість стрічки може регулюватися за допомогою інвертора. У стандартній комплектації машина виготовлена із високоякісної сталі із застосуванням порошкового покриття. Всі елементи, що контактують з продуктом, виготовлені із нержавіючої сталі.

Мобільні транспортери РМ – це багатофункційні машини для транспортування овочів.

Транспортери обладнані різними регулюваннями і конструкцією, яка дозволяє легко переміщувати його. Тому транспортери є необхідними і дуже корисними у різних ситуаціях в роботі з овочами. У стандартній комплектації транспортери обладнані гідравлікою для регулювання висоти подачі, гумовою стрічкою з V-подібному лопатками, а також об’ємним засипним бункером. Плавне регулювання швидкості руху стрічки здійснюється за допомогою пульта. Транспортери РМ побудовані на мобільній рамі на гумовому ходу, що дає можливість легко транспортувати машину. Опори забезпечують поворот коліс і фіксують транспортер. Також у стандартній комплектації транспортер обладнаний дишлом, яке дозволяє причепити його до трактора. Усі ці елементи і дуже потужна конструкція дозволяє використовувати транспортер для укладання товару у контейнер, подачі товару на причеп або на наповнювач контейнерів та інше обладнання із технологічної лінії для овочів. У стандартній комплектації машина виготовлена із високоякісної сталі із застосуванням порошкового покриття.

Додаткова комплектація:

 • Інвертор для регулювання швидкості.
 • Поворотні колеса з опорами.
+38 098 271 70 70 VanDijkTechn@gmail.com Kiev, 150a Akademika Zabolotnogo str., of. 82
Fill the form
For consultation and calculation of the cost of equipment

  Fill the form
  For consultation and calculation of the cost of equipment