Leading Dutch technologies for storing potatoes, onions, garlic and other vegetables

Cascading filler NB

Каскадний наповнювач NB – це універсальне обладнання для наповнення дерев’яних контейнерів і великих мішків (БИГ БЕГ) овочами.

Головна перевага каскадного наповнювача – це його універсальність. В залежності від обраного режиму роботи, можна наповнювати як БІГ-БЕГ, так і контейнер. Машина обладнана каскадом, який під час наповнення тари, автоматично підіймається догори до тих пір доки не наповнить БІГ-БЕГ повністю або доки не досягне визначеної оператором ваги. Елементи каскаду виготовлені із міцної багатошарової стрічки ПВХ.

Робота з наповнювачем стала простішою після автоматизованої настройки усіх робочих частин. Тримачі БІГ-БЕГ автоматично опускаються, а каскад підіймається догори і все це після одного натискання кнопки. Машина не потребує додаткової настройки – наповнювач автоматично підлаштовується під розмір мішка. Спрощений процес зняття мішка: система датчиків після наповнення БІГ-БЕГ вивільняє петлі, а тримачі мішків спроектовані таким чином, що оператор може зняти мішок, не виходячи із навантажувача.

У стандартній комплектації машина виготовлена із високоякісної сталі із застосування порошкової фарби.

Додаткова комплектація:

  • Завантажувальний транспортер.
  • Система зважування
  • Пульт дистанційного керування.

 

+38 098 271 70 70 VanDijkTechn@gmail.com Kiev, 150a Akademika Zabolotnogo str., of. 82
Fill the form
For consultation and calculation of the cost of equipment

    Fill the form
    For consultation and calculation of the cost of equipment