Leading Dutch technologies for storing potatoes, onions, garlic and other vegetables

Рackaging machines

Пакувальні машини R1/R2 призначені для пакування порцій овочів від 2,5 кг до 25 кг (картопля, цибуля, морква, буряк і корінь петрушки) в сітку-мішок на рулоні.

Принцип дії пакувальної машини R полягає у тому, що сітка-мішок, яка відрізається від рулону, наповнюється товаром. Далі вона зашивається за допомогою професійної швейної машини (Fischbein/Newlong) і потрапляє на транспортер для готової продукції. Пакувальна машина R2 постачається із двонитковою швейною машиною Fischbein 100/Newlong, а пакувальна машина R1 – однонитковою швейною машиною Fischbein/Newlong. Датчик засипної горловини, яким у стандартній комплектації обладнана машина, контролює її пропускну здатність, що допомагає забезпечити автоматичний безперебійний процес упаковки. Додатково машину можна обладнати вібраційним механізмом горловини і основи мішка. Завдяки саме цим механізмам, товар не буде застрягати у засипній горловині і буде вільно засипатися в мішок, що важливо для рівномірного розподілу коренеплодів в упаковці. Пакувальні машини пристосовані до роботи з ваговими станціями WK і ваговим дозатором WR30. У стандартній комплектації машини виготовлені із високоякісної сталі із застосуванням порошкового фарбування. Зручний, інтуїтивний сенсорний дисплей Mitsubishi забезпечує просте обслуговування пакувальної машини

Додаткова комплектація: 
  • Вся машина із нержавіючої сталі.
  • Вібраційний механізм горловини.
  • Вібраційний механізм основи мішка
  • Термотрансферний принтер для етикеток
  • Вентилятори для диму

Пакувальна машина F2 – це професійне обладнання для пакування овочів в готові поліетиленові мішки.

Ця машина призначена в основному для пакування митих овочів. В стандартній комплектації машина виготовлена із нержавіючої сталі, що робить її стійкою до вологих та кислих середовищ, які зазвичай є при пакуванні митих овочів. Принцип дії пакувальної машини F2 полягає в тому, що поліетиленовий мішок, відрізається від рулону і наповнюється товаром, а потім запаюється. Датчик горловини, який є у стандартній комплектації машини, контролює її пропускну здатність, що забезпечує безперебійний автоматичний процес пакування. Також у стандарті машина обладнана вібраційним механізмом горловини і основи мішка. Завдяки цим механізмам товар не буде застрягати у засипній горловині і буде осідати в мішку рівномірно, що важливо для пакування саме коренеплодів. Пакувальна машина F2 пристосована для роботи із ваговими станціями WK та ваговим дозатором WR30. Для зручності пакування, діапазон упаковки машини залежить від потреб клієнта і обговорюється під час замовлення. Пакувальна машина F2 існує у трьох варіантах: у діапазоні упаковки 1 кг – 2,5 кг; 2,5 кг – 5 кг, 5 кг – 10 кг.

Додаткова комплектація: 
  • Термотрансферний принтер.
+38 098 271 70 70 VanDijkTechn@gmail.com Kiev, 150a Akademika Zabolotnogo str., of. 82
Fill the form
For consultation and calculation of the cost of equipment

    Fill the form
    For consultation and calculation of the cost of equipment