Ведущие голландские технологии для хранения
картофеля, лука, чеснока и других овощей

Хранилище для лука с подушками

Объем 1500 тонн
Хранения Хранение с подушками
область Киевская
Эксперты в хранении

Голландские технологии хранения овощей

Частично локализованное производство

Стоимость оборудования ниже чем в Голландии

Более 20 лет опыта

Успешно реализованные проекты в Украине и СНГ

Индивидуальный подбор оборудования

Учитываются потребности клиента

+38 098 271 70 70 VanDijkTechn@gmail.com Киев, ул. Академика Заболотного, 150а, оф. 82
Заполните форму
Для консультации и расчета стоимости оборудования

  Цікавить ефективне та економне зберігання цибулі протягом усього року? Компанія Van Dijk використовує сучасні європейські технології та знання висококваліфікованих інженерів, щоб оптимізувати складські процеси на овочесховищах агротехнологічних підприємств України та інших країн СНД.

  Технологічні особливості збирання та зберігання часнику

  Інженери компанії Van Dijk чітко знають, як організувати зручне та безпечне зберігання цибулі та часнику у сховищах будь-якої площі. Колосальний досвід роботи із проектами різної складності та індивідуальний підхід до реалізації кожного замовлення дозволяє запропонувати найсучасніші рішення для будь-якої кліматичної зони країни:

  • Сушильна стіна зворотної дії створена для роздільного зберігання овочів різних сортів та фракцій із можливістю зниженого споживання електроенергії;
  • Зберігання в буртах (навалом, насипом) дозволяє підприємцям розмістити на кожному квадратному метрі значно більше овочевої продукції, ніж за інших способів збереження коренеплодів;
  • Сушильна стіна забезпечує швидке та ефективне просушування, охолодження сільськогосподарської продукції у контейнерах;
  • Системи охолодження дозволяють створити майже ідеальні умови для зберігання ріпчастої цибулі та часнику, щоб досягти зменшення кількісних та якісних втрат за рахунок рівномірного зниження температури.

  Технології Van Dijk для зберігання цибулі та часнику

  Van Dijk – сучасна європейська компанія, що може похвалитись найкращими технологіями зберігання овочів та локалізованим виробництвом обладнання для овочесховищ. Наші інженери допоможуть адаптувати зберігання зеленої цибулі або часнику відповідно до потреб та пріоритетів клієнта. Нова кліматична система на овочесховищі дозволить автоматизувати всі технологічні процеси:

  • Вентиляція повітря;
  • Контроль та управління мікрокліматом у приміщенні;
  • Економне використання енергетичних ресурсів;
  • Забезпечення відмінної якості овочів.

  Вирішили замовити індивідуальне проектування сушильної стіни чи придбати потужні холодильні камери для зберігання часнику? Ознайомтесь із актуальними пропозиціями компанії Van Dijk на сайті та замовте розрахунок вартості обладнання для вашої майбутньої системи зберігання сільськогосподарської продукції.

  Заполните форму
  Для консультации и расчета стоимости оборудования