Провідні голландські технології для зберігання
картоплі, цибулі, часнику та інших овочів

Каскадний наповнювач NB

Каскадний наповнювач NB – це універсальне обладнання для наповнення дерев’яних контейнерів і великих мішків (БИГ БЕГ) овочами.

Головна перевага каскадного наповнювача – це його універсальність. В залежності від обраного режиму роботи, можна наповнювати як БІГ-БЕГ, так і контейнер. Машина обладнана каскадом, який під час наповнення тари, автоматично підіймається догори до тих пір доки не наповнить БІГ-БЕГ повністю або доки не досягне визначеної оператором ваги. Елементи каскаду виготовлені із міцної багатошарової стрічки ПВХ.

Робота з наповнювачем стала простішою після автоматизованої настройки усіх робочих частин. Тримачі БІГ-БЕГ автоматично опускаються, а каскад підіймається догори і все це після одного натискання кнопки. Машина не потребує додаткової настройки – наповнювач автоматично підлаштовується під розмір мішка. Спрощений процес зняття мішка: система датчиків після наповнення БІГ-БЕГ вивільняє петлі, а тримачі мішків спроектовані таким чином, що оператор може зняти мішок, не виходячи із навантажувача.

У стандартній комплектації машина виготовлена із високоякісної сталі із застосування порошкової фарби.

Додаткова комплектація:

  • Завантажувальний транспортер.
  • Система зважування
  • Пульт дистанційного керування.

 

+38 098 271 70 70 VanDijkTechn@gmail.com Київ, вул. Академіка Заболотного, 150а, оф. 82
Заповніть форму
Для консультації та розрахунку вартості обладнання

    Заповніть форму
    Для консультації та розрахунку вартості обладнання