Провідні голландські технології для зберігання
картоплі, цибулі, часнику та інших овочів

Історія

Ван Дайк Технікс  – це сучасна європейська компанія, заснована в Голландії у 1991 році як сімейний бізнес, і сьогодні є надійним експертом в зберіганні сільськогосподарської продукції.

Інжинірингова організація була заснована в співробітництві із провідним виробником обладнання для картоплярства Grimme для виробництва та продажу високоякісних систем зберігання картоплі.

За підтримки сестринської компанії МEKO, яка спеціалізується на холодильних технологіях, Ван Дайк Технікс швидко отримала позитивну репутацію в сфері систем зберігання.

Крок за кроком технічні рішення входили до світу картоплі, і також отримували можливість застосування для належного зберігання цибулі, часнику, капусти, моркви, зерна та інших насіннєвих культур.

Високоякісні ноу-хау в комбінації із якісною продукцією зробили Ван Дайк Технікс цікавим партнером в Нідерландах та за кордоном.

Через 13 років головний офіс компанії переносять з міста Верден до м. Емелорд, «Мекки» картоплярів. Діяльність на внутрішньому та міжнародному ринках зосереджена у центральному офісі компанії.

Компанія Ван Дайк Технікс була створена у 2007 році, як відділення компанії  Van Dijk Technics Holland в Україні, з метою продажу обладнання для зберігання овочів, картоплі та овочесховищ на території України, Росії, Білорусії, Казахстану, Узбекистану та надання кваліфікованої допомоги новим клієнтам та сервісного обслуговування існуючих об’єктів, яких на даний момент тільки в Україні нараховується більше вісімдесяти, загальною місткістю біля 350 000 тонн.

У 2018 році компанія Ван Дайк Технікс переносить свій центральний офіс в Україну.

Експерти в зберіганні

Голландські технології зберігання овочів

Частково локалізоване виробництво

Вартість обладнання нижча ніж у Голландії

Більше 20 років досвіду

Успішно реалізовані об’єкти в Україні та СНД

Індивідуальний підбір обладнання

Враховуються потреби клієнта

Місія

Ваш врожай – наша турбота!

Піонерські технології та сервіс, орієнтований на споживачів.

Наш бізнес поєднує в собі новаторський дух, досконалі голландські технології та висококваліфіковані інженерні знання вже більше 20 років. Тому у нас завжди є нові ідеї, які роблять сховище ще кращим.

Зокрема:

  • впровадження нових технологій та сучасного обладнання;
  • заходи щодо підвищення енергоефективності;
  • постійне навчання наших співробітників;
  • співпраця з науковими інститутами по всьому світу.

Ми цінуємо управління якістю відповідно до стандартів ЄС. Наші системи сільського господарства та кондиціонування мають знак СЕ, а проектування та виконання відповідають вимогам ISO 9001.

Звичайно, можна піти власним шляхом, але це зазвичай довше і дорожче. Ось чому краще розібратися з професіоналами, які багато знають про реалізацію проектів зі зберігання овочів.

Ми пишаємося тим, що наші досвідченні спеціалісти, які створюють сховища, знають не лише технології зберігання, але й компетентні у технологіях вирощування та збирання, оскільки лише такі спільні зусилля приносять найкращий результат.

Сервіс та консультації

+38 098 271 70 70 VanDijkTechn@gmail.com Київ, вул. Академіка Заболотного, 150а, оф. 82
Заповніть форму
Для консультації та розрахунку вартості обладнання

    Заповніть форму
    Для консультації та розрахунку вартості обладнання