Провідні голландські технології для зберігання
картоплі, цибулі, часнику та інших овочів

Про компанію

Усім виробникам продукції сільського господарства добре відомо: зменшення втрат продукції під час зберігання в овочесховищі чи картоплесховищі і дотримання її якості призводить до підвищення вартості продукції в кінці періоду зберігання.
Компанія Ван Дайк цілком підтримує цю думку.

Вам необхідно зберігати часник, картоплю, цибулю, капусту, моркву, червоний буряк?
Не знаєте яку систему зберігання обрати щоб була енергозберігаюча, якісна та недорога?

Будь то картопля, часник, цибуля, морква чи капуста – за допомогою наших індивідуальних рішень для зберігання ваша продукція залишається свіжою та якісною протягом тривалого часу. Таким чином ви зможете забезпечити оптимальне задоволення клієнтів та найкращі ціни на продукцію незалежно від сезону.

  • Запропонуємо технологічні рішення виключно під ваші індивідуальні потреби та умови.
  • Допоможемо визначити систему зберігання овочів з урахуванням ваших особливостей та побажань.

Ми враховуємо:

  • потреби в зберіганні;
  • розмір та об’єм продукції;
  • логістичні вимоги.

Широкий спектр систем автоматизації пропонує рішення для регулювання та моніторингу процесів у сховищах – від вентиляції та контролю клімату до управління ним, розумного використання енергії та контролю якості.
Це гарантує, що ваше сховище відповідатиме всім вашим вимогам і може оптимально експлуатуватися: постійно, ефективно та економно.

Ми завжди відкриті до співпраці, наші досвідчені спеціалісти готові надати швидку і кваліфіковану відповідь на питання, що стосуються зберігання овочів та картоплі, надати консультацію, провести аудит/моніторинг існуючої системи зберігання та організувати тренінг по технологіям та правильним умовам зберігання.

Ван Дайк співпрацює з провідними експертами у галузі зберігання овочів та картоплі, на яких ви завжди можете покластися й отримати консультацыю.

Довірте установку кращих з можливих систем зберігання спеціалістам.

Ван Дайк – ваш надійний партнер професійних технологій зберігання для сільського господарства.
Заповніть форму
Для консультації та розрахунку вартості обладнання